мІСЬКИЙ ЦЕНТР ПРОФЕСІЙНОГО РОЗВИТКУ ПЕДАГОГІЧНИХ ПРАЦІВНИКІВ нІЖИНСЬКОЇ МІСЬКОЇ РАДИ ЧЕРНІГІВСЬКОЇ ОБЛАСТІ

      14 листопада 2023 року  Міським центром професійного розвитку педагогічних працівників Ніжинської міської ради для педагогів та бібліотекарів закладів освіти організовано творчу зустріч з ніжинською поетесою Іриною Васильківською (Тетяна Тимченко). Пані Ірина за фахом теж педагогиня, викладає практику усного та писемного мовлення, мовну практику на факультеті іноземних мов у Ніжинському державному університеті ім. М. Гоголя.

       Її збірка віршів "Палітра життя" – це чутливий погляд на життя в усіх його барвах. Безпосередня щирість поетичних рядків знайшла своїх читачів, не залишивши нікого байдужим. Ірина Васильківська пропонує шанувальникам поетичного слова  замислитися над плинністю часу, щирістю почуттів, теплом і мудрістю матері, красотами і долею України. 

      Під час зустрічі з освітянами авторка презентувала свою нову книгу "Веселі наголоси". Ця книга результат копіткої, багаторічної роботи авторки як досвідченого педагога-філолога. Можна з впевненістю сказати, що дана книга стане в пригоді дітям та усім охочим, хто хоче засвоїти нормативні наголоси й збагатити мовлення граматично правильними конструкціями. Комунікативно спрямовану збірку "Веселі наголоси"  учителі можуть використовувти на уроках української мови та під час виховних заходів. Корисною книга стане і для батьків, котрі плекають у своїх дітей мовне почуття.

      Учасники зустрічі щиро дякували авторці за годину творчості, за щирість та теплоту поезії. Бажаємо пані Ірині творчих успіхів, натхнення, бадьорості, наснаги, невичерпної енергії і сил для підкорення нових вершин!
     Детальніше познайомитися з творчістю Ірини Васильківської можна на сайті "Клуб поезії"